Logo Animasyon İle İnternetten Para Kazan

   Freelancer olarak çalışanlar için yeni iş fikirlerimizden biri animasyonlu intro hazırlama. Bu sayede 1000 TL'ye kadar kazanabilirsiniz.

paranintonlari.com

   Bildiğiniz üzere birçok bireysel ve kurumsal şirketlerin logoları mevcut. Bu logoları daha spesifik hale getirip paylaşılan videolarda animasyonlu hale getirmek kullanıcıların daha çok ilgisini çekmekte. Bu yazımızda animasyonlu logo tasarlayarak minimum 1000 maksimum 1000 TL kazanabileceğiniz yöntemden bahsedeceğiz.


   Evden Para Kazanma

   Freelancer olarak çalışıyorsunuz ve iş alanınızı genişletmek istiyorsunuz. Sahip olduğunuz potansiyellerden biri photoshop programları kullanarak para kazanmak. Bunun yanına logo sahiplerinin logolarını animasyonlu hale getirerek videolarını daha çekici hale getirebilir ve bundan para kazanabilirsiniz. 
  Adobe'un Effect programları tam size göre. Adobe ile haşır neşirseniz effect programlarını çözmek hiç zor değil. ilk defa freelancer olarak bu işe girecekseniz  eğitim videosları izleyerek teorik eğitimi aradan çıkarabilir ve hemen pratiğe geçerek denemelere başlayabilirsiniz. Merak etmeyin internette daha basit programlar mevcut ama tabiki profesyonel çalışmalar yine sizin yeteneğinize kalacak.


  Nasıl Bir Pazara Sahip ?

  Animasyonlu logo özellikle youtube veya diğer video paylaşım sitelerinde video paylaşmak ve yüksek izlenim almak isteyenler için önemli. Çünkü içeriğin yanında marka bilinci oluşturmak kullanıcıların ilgisini çeken bir diğer unsur. Bunun için animasyonlu logo yapımına güzel ücretler vermeye hazır birçok müşteri var ve bu fırsattan yararlanmanızı istiyoruz. Photoshop Dışında Alternatif ?

   Bunu online olarak yapan siteler mevcut. Deneme sürümleriyle ücretsiz oluşturabilirsiniz. Ancak reklam ve kalitede kısıtlamalar var. Profesyonel anlamda sonuç almak için ücretli sürümlerini kullanmanız gerekiyor.


  Freelancer Ücretleri ?

   Photoshop kullanarak kullanıcının isteği doğrultusunda animasyonlu logo hazırlamak istiyorsanız Freelancer olarak verebileceğiniz en düşük ücret 100-150 TL arası. Bu fiyatı vererek diğer freelancerların önüne geçebilir ve sürümden kazanabilirsiniz. Benim incelediğim birkaç freelancer 300-500 TL arası fiyat açılışında bulunmakta ve bunlar opsiyonel eklentilerle fiyatı 1000 TL'ye kadar çekmekteler. Eğer ki İnternetten online olarak bir siteye mensup olursanız ve müşteriniz için animasyonlu logo oluşturmak istiyorsanız ücretsiz sürümlerini pek tavsiye etmiyorum. Video kalitesi daha düşük,sınırlı özellikler mevcut ve en kötü ise bazılar video içine kendi markalarının reklamlarını yapmaktalar. Ücretli videoları $'dan başlıyor. Sizde bu fiyatlara uygun bir kar marjı koyarak müşterilerinize satabilirsiniz. Size önerebileceğim bazı siteler: makewebvideo, renderforest, motionden,


Yazıyla ilgili konu başlıkları:
Freelancer Logo, Yaratıcı Logolar, Logo Animasyon ve intro, animasyonlu logo, Video intro, video render, logo intro, logo animation,internetten para kazanmak istiyorum, kolay para kazanmak istiyorum, evden para kazanma yolları, en kolay para kazanma, internet ile para kazan, evden para, kolay para kazanma, para kazandıran siteler, internetten para kazanma yolları, anket ile para kazanma,

Yorum Gönder

0 Yorumlar